top 10 sal

O nas


IDEALCO Sp. z o.o. prowadzi portal http://www.internet-bilet.pl. "Internet bilet.pl" jest serwisem sprzedaży biletów na wydarzenia sportowe i rozrywkowe. Usługa pozwala użytkownikowi na zakup biletu w wygodny dla niego sposób.

 
System internet-bilet.pl to doskonałe narzędzie do prowadzenia sprzedaży biletów na imprezy sportowe i rozrywkowe. Umożliwia stały dostęp do oferty za pośrednictwem Internetu.
 
Klient  ma stały pogląd na miejsce imprezy , jak również stałą informację o aktualnej liczbie dostępnych miejsc. Organizator natomiast otrzymuje regularne raporty o poziomie sprzedaży, skonfigurowane w dogodny dla niego sposób.
 
Oferujemy również własne niepowtarzalne blankiety biletowe. Są one poddane licznym zabezpieczeniom. Ponadto system pozwala na wykorzystanie elektronicznych czytników wydrukowanych na bilecie kodów kreskowych. Blankiety standardowo opatrzone są logotypem organizatora danego wydarzenia.
 
Zachęcamy do współpracy organizatorów koncertów, spektakli, wydarzeń sportowych i wszelkich wydarzeń biletowanych. Jesteśmy nową firmą, ale posiadamy kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży biletów.
 
 Zapraszamy do współpracy i do kontaktu, abyśmy mogli przygotować stosowną ofertę.
 
Usługa sprzedaży biletów na najważniejsze wydarzenia w mieście.
 
Proponujemy waszej uwadze nasz nowy internet-sklep - www.spica.com.pl . Mamy dla państwa w bardzo tanich cenach dobre księgi, audio booki, е-booki, muzykę na CD / DVD. Pracujeme z najlepszymi wydawnictwami. Zapraszamy odwiedzić www.spica.com.pl
 
IdealCo Sp. z o.o.
 
ul. Solec 81B, lok A-51
Warszawa 00-382 Polska
tel. +48 533-002-182
 
REGON: 142479550
NIP: 7010246605
KRS: 0000362762